Montaż systemu GPS

 

System ikol to wielofunkcyjny Internetowy lokalizator GPS. Pozwala na żywo, online, z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu kontrolować pozycję samochodów, a także lokalizatorów przenośnych.

Czemu warto mieć ikol?

Oszczędność - Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów - jeżeli masz firmę, ikol jest Ci niezbędny. Dzięki ikol możesz odliczać 100% VAT od wszystkich kosztów związanych z pojazdem (zakup pojazdu, paliwo, przeglądy, serwisy, wymiana opon itd.) i oszczędzasz średnio 3500 złotych na każdym samochodzie. Jeżeli wydajesz przynajmniej 175 złotych na paliwo miesięcznie, system ikol masz za darmo. Wystarczy Twój jeden podpis pod gotowym wydrukiem.

Pozycja samochodu na mapie 24/7. Wiesz gdzie jest Twój samochód online, na żywo, 24 godziny na dobę, z dokładnością do kilku metrów. Wiesz jakie pokonał trasy, gdzie się zatrzymywał, gdzie był o konkretnej godzinie i minucie.

Bezpieczeństwo. Możesz objąć swój samochód Ochroną Centrum Operacyjnego 24/7. Zespół ikol ma wieloletnie doświadczenie w skutecznym odzyskiwaniu skradzionych pojazdów w ścisłej współpracy z policją.

Brak zobowiązań. Nie musisz podpisywać długoterminowych umów. Możesz zrezygnować z usługi poprzez stronę internetową, bez żadnych kar i bez żadnych konsekwencji.

Dostosowanie do klienta. Wybierasz tylko to czego potrzebujesz. Płacisz za te funkcje, które są dla Ciebie niezbędne. Nie musisz zamawiać całych pakietów z usługami, które w tej chwili są Ci niepotrzebne. Co więcej- z funkcji możesz zrezygnować za jednym kliknięciem myszki, w każdej chwili.

Zarządzanie. Jeżeli masz firmę i chcesz wiedzieć co się dzieje z Twoimi pojazdami i pracownikami, nie ma lepszego narzędzia niż ikol. Bez patrzenia na mapę wiesz jakich klientów odwiedził pracownik, jak długo trwały spotkania. Ile czasu spędził na przejazdach prywatnych, ile na służbowych. Do tego możesz stworzyć na mapie bazę danych wszystkich swoich klientów i partnerów.

Kontrola zakupów paliwa. Proste i niezawodne rozwiązanie ikol pozwala na szybką wymianę informacji ze stacjami paliw. Wiesz gdzie, kiedy i za ile tankują pracownicy, jakie jest spalanie paliwa w ich samochodach. Dzięki systemowi ikol natychmiast widzisz wszelkie nieprawidłowości w użytkowaniu pojazdu.

Powiadomienia i raporty. Jesteś natychmiast informowany o nietypowych sytuacjach związanych z pojazdem. Dostajesz maila i SMSa gdy samochód jest uruchamiany choć nie powinien, gdy jedzie za szybko, gdy przekracza wyznaczone przez Ciebie granice obszarów. Ponadto dzięki ikol masz dostęp do wielu raportów: prędkości, przejazdów, podróży, kierowców, odwiedzin klientów i wielu innych.

Prosta obsługa. ikol jest niezwykle prosty w obsłudze. Nie potrzebujesz żadnych programów, wystarczy wejść na stronę i się zalogować. Do ikol masz także dostęp przez urządzenia mobilne dzięki specjalnej wersji systemu.

Gwarancja i przejrzystość. ikol to przede wszystkim jasne zasady. Możesz w każdej chwili zrezygnować, a stan płatności podawany jest na bieżąco na stronie po zalogowaniu. Moduły ikol mają gwarancję na 12 miesięcy.

 

Gdy masz problem z szybą! Zadzwoń

Kontakt

Marek Cichocki
ul. Armii Krajowej 45

16-400 Suwałki

(87) 565 99 99
(87) 565 99 98

(87) 567 24 19

autoszybyalarmy@wp.pl

Mapa dojazdu